Masaż i odnowa biologiczna.             Zdrowe ciało i dusza.
 
Jeśli zainteresowała Cię oferta, zamów katalog, 
napisz fakirki@op.pl  lub zadzwoń 886 061 388, a wyślemy bezpłatnie do domu.
      Ergoterapeuta, Akupreser, Masażysta Tomasz Michał Owczarek
Darmowy licznik odwiedzin
Opinie o Masaż i odnowa biologiczna
Masaż i odnowa biologiczna Słupsk
Masaż bańką chińską to prastara metoda lecznicza szeroko wykorzystywana w medycynie chińskiej, polegająca na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu całego organizmu z toksyn, płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Masaż bańką chińską znakomicie likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia. 
Jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Działa także odchudzająco, uelastyczniająco i ujędrniająco.
Masaż Odchudzający to odmiana masażu klasycznego z położeniem większego nacisku na rozcieranie i ugniatanie. Intensywne rozcieranie prowadzi do wydzielania się dużych ilości ciepła, co z kolei przyspiesza wewnątrztkankową przemianę materii. Oklepywanie, wprowadzając tkanki w silne drgania, powoduje rozdrabnianie złogów toksycznych oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej, a silne ugniatanie pozwala na wyprowadzenie ich przez krwioobieg poza ustrój. Zastosowanie sprawdzonych preparatów oraz olejków eterycznych wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i techniki drenażowe.
Masaż Antycellulitowy jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Ma za zadanie usprawnić krążenie całego organizmu, a przede wszystkim miejsc gdzie nastąpiły zmiany, uelastycznić tkankę łączną i zmniejszyć obrzęki. 
Ważne jest więc dobranie takich technik, które stymulują krążenie, głównie limfatyczne, odpowiedzialne za odprowadzanie toksyn z organizmu oraz które działają głównie na poziomie skórnym. 
Podstawowymi metodami, stosowanymi w różnych etapach terapii, są: Manualny Drenaż Limfatyczny oraz Masaż Bańką Chińską. 
Użycie sprawdzonych preparatów oraz olejków eterycznych intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej i techniki drenażowe.
Masaż Ujędrniający to stymulacja osłabionych mięśni oraz poprawę elastyczności skóry i tkanki łącznej. Polecany jest przy nagromadzeniu opadającej, nieco zwiotczałej skóry i tkanki, np. po ciąży lub gwałtownym schudnięciu. Poprawia krążenie, liftinguje opadające pośladki oraz ujędrnia uda, brzuch i ramiona.
Masaż Głęboki Brzucha został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach mających problemy z zatrzymywaniem wody i toksyn. To technika łącząca w sobie ruchy drenujące oraz ugniatające wykonywane zgodnie z ułożeniem jelit. Spokojne tempo masażu oraz głęboki ucisk sprzyjają wyrównaniu i pogłębieniu oddechu, a także relaksacji. Zabieg pomaga udrożnić jelita, pozbyć się toksyn i nadmiaru wody. Dynamizuje mięśnie miednicy. Techniki manualne są wzmocnione poprzez zastosowanie specjalnego olejków drenujących. Wspomagają działanie drenujące masażu, a także redukuje krągłości wokół brzucha. Masaż Głęboki Brzucha to doskonały początek każdego masażu, jak również każdego zabiegu. 
Nasz brzuch to obszar, gdzie zlokalizowane są prawie wszystkie najważniejsze narządy wewnętrzne. Dlatego tak ważne jest jego prawidłowe funkcjonowanie.
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Kreator www - przetestuj za darmo