Masaż i odnowa biologiczna.             Zdrowe ciało i dusza.
 
Jeśli zainteresowała Cię oferta, zamów katalog, 
napisz fakirki@op.pl  lub zadzwoń 886 061 388, a wyślemy bezpłatnie do domu.
      Ergoterapeuta, Akupreser, Masażysta Tomasz Michał Owczarek
Darmowy licznik odwiedzin
Klapki, fakirki z kolcami, akupresura, ortopedia, 
medycyna naturalna, niekonwencjonalna, 
anty-halluxy, anty-ostrogi piętowe.
Opinie o Masaż i odnowa biologiczna
Co wyróżnia nasz produkt na rynku?
 On działa:) Po prostu działa:)
                        Dlaczego?
Bo podeszwa jest specjalnie wyprofilowana, bez żadnych udziwnień, anatomicznie, 
tak jak być powinno.
Bo wypustki, kolce stymulujące receptory są odpowiedniej wysokości, wielkości i co najważniejsze są rozmieszczone w odpowiednich miejscach
i nieprzypadkowo.
Stoją za tym wiedza, lata praktyki akupresurowej 
i patent światowy, 
a to najlepsza gwarancja.
Znakomite na siłownię, fitness i do domu.
Oczyszczą organizm pobudzając większość organów i gruczołów.
Poprawią siłę, wydolność, krążenie, trawienie, potencję, motorykę,a co za tym idzie, zwiększą wchłanialność odżywek i suplementów.
Można zmniejszyć dawki nie zdrowej  farmakologii.
Nauczą Cię chodzić prawidłowo, zaczniesz zwracać uwagę,jak chodzisz, wymuszą by stawiać stopy prosto,
a przez to wyprostują począwszy od kolan, przez biodra całą sylwetkę.
Jako masażysta i akupreser, jeśli to tylko możliwe,
sprawdzam obuwie o podobnym charakterze, czasem różnią się nieznacznie,ale jednak nie spełniają oczekiwanych rezultatów. 
Metoda akupresury stóp jest znana od wieków,
w naszym świecie zindustrializowanym, kontakt z naturalnym podłożem jest utrudniony, czasem to luksus, na który nie każdego z nas stać. 
Klapki to jedyna alternatywa, by poruszyć wszystkie siły drzemiące w naszym organizmie, dać mu szansę na odrodzenie. 
Akupresura to ucisk i odpuszczenie, nie trzeba w klapkach chodzić bez przerwy, wręcz przeciwnie, przerywać zabieg i ponawiać w odstępach czasowych. 
Jeśli masz wrażliwe stopy, wystarczy, że będziesz w nich siedział.
Gwarantuję, obejrzyj stopy po 5 minutach, receptory na stopie będą znakomicie dobrze widoczne. 
Wszechstronność oddziaływania na organizm, powoduje, że ulga przychodzi, czasem z niespodziewanej strony.
Już po 15 minutach chodzenia organizm jest wydolniejszy! Leczą i zapobiegają płaskostopiu. Prostują halluxa (koślawy palec) w czasie chodzenia i pozostałe palce. Poprawiają pracę tarczycy, nerek, przemianę materii. Leczą i zapobiegają ostrogom piętowym. Ich wspaniałe potrójnie wyprofilowanie kształtu, z idealnie naniesionymi receptorami różnej wielkości sprawiają, że sandały są niepowtarzalne. Skuteczne dla dorosłych i dla dzieci. Pomocne przy odchudzaniu i żylakach, dolegliwościach wątroby, żołądka, przemęczeniach, nietrzymaniu moczu. Najskuteczniejsze sandały zdrowotne na świecie! Odprężenie krok po kroku. Chodzenie w nich usuwa zmęczenie, likwiduje bóle, poprawia kondycję psychofizyczną. Wykonanie solidne, estetyczne, ze skóry obszytej specjalnym filcem, spód z nietopliwego tworzywa kauczukowego. Leczą  m.in. Nadnercza, nerki, wątrobę, tarczycę, wzrok, płuca, płaskostopie i opadanie stopy, ostrogi piętowe, prostują halluxy. Zalecane przy odchudzaniu i żylakach! Stopy stają się lżejsze i ciepłe, Poprawiają krążenie- metabolizm- precyzyjnie uciskając receptory, swoim trójwymiarowym wyprofilowaniem, powodują odtruwanie organizmu.   Uwaga na podróbki!!!
 Przestrzegamy przed kupnem, w trosce o państwa zdrowie. Sprowadzane z Azji lub robione tańszym kosztem z potliwych, odparzających stopy, podgumowanych materiałów. Nie gwarantują efektu leczniczego. Nie daj się nabrać. Od 2002 roku wyróżniane były na wielu sympozjach, targach, konkursach (dyplomy do wglądu w archiwum I Polskiego / Europejskiego Stowarzyszenia Zdrowych Stóp. Zdobywały "Złotego Żubra" w Białymstoku, uznane na każdych targach medycznych. W 2005 roku uznane zostały jako produkt ortopedyczny nr 1 dla diabetyków i w walce z otyłościa na sympozjum naukowym na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu,  pod czym podpisali się m.in. prof  dr hab. Judma Wawer, prof  dr hab. Stanisław Gogolewski, dr Jerzy Jambor, lek.med. Janusz Andrykiewicz, inż. Romuald Stanisławski. Dr Jadwiga Górnicka(największa propagatorka medycyny naturalnej) oraz dziesiątki trenerów sportowych, uznanych terapeutów i ortopedów osobiście je noszących, stwierdzili, że poprawiając krążenie i znacząco podnoszą wydolność organizmu. W 1996 roku patent chciała kupić firma ADIDAS. W trosce o zdrowie przestrzegamy przed nabywaniem podrobionych, które nie w pełni odzwierciedlają kształt, wielkość i wysokość receptorów. Potrójnie profilowane spody ma tylko ten produkt. Całoroczne klapki przeznaczone dla każdego w każdym wieku. Chodzi się w nich tylko tyle, na ile "pozwolą stopy". Może to być tylko kilka minut. To idealne połączenie ortopedii z akupresurą.Gdy zmęczony wracasz do domu i wkładasz zamiast kapci, to po kilkunastu minutach organizm jest witalizowany, odzyskuje siły, właściwą energię. Po przebudzeniu wkładasz klapki i nosisz je podczas porannej toalety. Wychodzisz z domu mocniejszy, gotowy do nowych zadań. Lepsze krążenie to klucz do naszego zdrowia.

Jak mierzyć stopę ?
Miarkę kładziemy na ziemi, stawiamy stopę tak, by paluch był równo, prostopadle na zero, a do pięty przykładamy ekierkę,
kąt prosty i odczytujemy, z dokładnością do kilku milimetrów. Ważne jest zachowanie prostopadłych wymiarów.
 Najlepiej poprosić o pomoc drugą osobę.
Szczegóły, kliknij w link poniżej

Masaż i odnowa biologiczna Słupsk
Ważne: wypełnij pola oznaczone *

Jak używać fakirek? 

KOLORYSTYKA.
SPODY - czarne, brązowe, miodowe.
WIERZCHY - czarne, brązowe, beżowe, czerwone.
Proszę pytać o kolory, nie zawsze dyponujemym konkretnym kolorem w danej numeracji.

Przy zamówieniu proszę podać rozmiar obuwia
i jeśli to możliwe długość stopy z dokładnością po pół centymetra.
Nasza numeracja jest trochę inna, dlatego prosimy o dwie miary.
Rozmiar standard EU oraz miarę metryczną w centymetrach.

Od rozmiaru 28/29 EU 
do 50/51 EU
cena 150,00 PLN.

tel: 886 061 388
Kreator www - przetestuj za darmo