Masaż i odnowa biologiczna.             Zdrowe ciało i dusza.
 
Jeśli zainteresowały Cię produkty medycyny naturalnej, 
to zamów darmowy katalog, 
napisz na fakirki@op.pl  podaj adres do wysyłki i numer telefonu, 
a wyślemy bezpłatnie do domu.
ergoterapeuta, akupreser, masażysta Tomasz Michał Owczarek  
Opinie o Masaż i odnowa biologiczna
Masaż i odnowa biologiczna Słupsk
Drenaż limfatyczny wymaga dużej precyzji i płynności ruchów, który „przepycha” limfę i udrażnia węzły chłonne. 
Prawidłowo wykonany zabieg polega na dotykaniu w określony sposób ciamła i rozciąganiu go w ściśle określonym porządku. Dzięki temu właśnie ma on zbawienny wpływ na nasze zdrowie.
Chłonka, zwana też limfą, krąży w naszym układzie limfatycznym. Odprowadza on płyny z przestrzeni międzykomórkowych i za pośrednictwem węzłów chłonnych doprowadza je do układu żylnego. Ma również swoją rolę w walce z zapaleniami. 
Układ limfatyczny jest podobny do układu żylnego, jednak nie ma takiej pompy, jaką dla układu krążenia jest serce. 
Tylko różnica ciśnień pozwala chłonce krążyć. Nic więc dziwnego, że czasami krążenie to zostaje zaburzone - może do tego doprowadzić m.in. siedzący tryb życia. Skutkiem tego zachwiania są choroby narządów wewnętrznych.
Stymulacja odpowiednich punktów na ciele polepsza odżywienie komórek, reguluje krążenie krwi i pracę organów wewnętrznych. Profesjonalny dotyk sprawia, że masowana skóra staje się jędrna 
i bardziej elastyczna.
Drenaż limfatyczny wykonujemy również przez zabiegami antycellulitowymi.
Masaż limfatyczny przyniesie ulgę osobom uskarżającym się na obrzęki i zmiany skórne, które są często są skutkiem zaburzeń w krążeniu limfy. Drenaż zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w kończynach dolnych, 
dlatego pozwala pozbyć się tzw. efektu zimnych stóp. 
Zalecany jest również kobietom kilka tygodniu po porodzie, 
gdy organizm jest osłabiony po leżeniu i wysiłku.
Z dobrodziejstw drenażu możemy korzystać gdy chcemy oczyścić nasz organizm. Usuwa on zbędne produkty przemiany materii i wspomaga odchudzanie. Z zabiegu wychodzimy zrelaksowane, 
bo pod jego wpływem wyzwalają się endorfiny, tzw. hormony szczęścia, które odpowiadają za uczucie odprężenia i zadowolenia.
Drenaż wykorzystywany jest także w kosmetyce w celu oczyszczenia i stymulacji skóry twarzy, dekoltu oraz górnej części klatki piersiowej. Najczęściej korzystają z niego panie mające problem z zastojem limfy w górnej i środkowej części twarzy i okolicy oczu. Efektem zabiegu jest zmniejszenie obrzęku i lepsze ukrwienie skóry.
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Kreator www - przetestuj za darmo